Výsledky

počet záznamov: 103
Žiar nad Hronom - Memoriál Jozefa Juhaňáka 05 May 2018

Marcel Beňo, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci -30 kg, 1. miesto
Maťka Beňová, agility, divčatá 6 rokov, 1. miesto
Matej Gír, kumite, starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci +40 kg začiatočníci, 3. miesto
Marcel Beňo, agility, chlapci 9-10 rokov, 3. miesto

Žilina – Grand Prix Žilina, Majstrovstvá SsZK detí a žiakov, Pohár mládeže SsZK 3. kolo 28 Apr 2018

Majka Suchoňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov +28 kg, 2. miesto
Alex Greguš, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov -30 kg začiatočníci, 2. miesto
Matej Gír, kumite, starší žiaci 10-11 rokov +40 kg začiatočníci, 3. miesto
Jakub Labuda, kumite, mladší kadeti 12-13 rokov +55 kg, 3. miesto

Partizánske - Slovenský pohár detí a žiakov 2. kolo 03 Mar 2018

Alex Greguš, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov -30 kg začiatočníci, 1. miesto
Maťka Beňová, agility, dievčatá 6 rokov, 3. miesto

Tvrdošín - Trstenský pohár, Pohár mládeže SsZK 1. kolo 04 Nov 2017

Marcel Beňo, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov -26 kg, 3. miesto

Nové Zámky - Majstrovstvá ESHRKF 17 Jun 2017

Stella Bytčanek, kumite, dievčatá 8-9 rokov -32 kg, 1. miesto

Šurany - Majstrovstvá SSHRKA 28 May 2017

Stella Bytčanek, kumite, dievčatá 8-9 rokov -32 kg, 1. miesto

Košice - Majstrovstvá Slovenska 14 May 2017

Stella Bytčanek, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé -32 kg, 1. miesto
Jakub Labuda, kumite, starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci +40 kg, 3. miesto
Marcel Beňo, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí -26 kg, 3. miesto

Žiar nad Hronom - Memoriál Jozefa Juhaňáka 06 May 2017

Stella Bytčanek, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé -32 kg, 1. miesto
Jakub Labuda, kumite, starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci +40 kg, 1. miesto
Matej Gír, kumite, starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci -35 kg, 2. miesto
Marcel Beňo, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci -26 kg, 3. miesto

Viničné - AKKB Bratislavský pohár 3. kolo 30 Apr 2017

Stella Bytčanek, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé -32 kg, 1. miesto
Stella Bytčanek, kumite, staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé -30 kg, 3. miesto

Čadca - Karate Grand Prix, Majstrovstvá SsZK detí a žiakov, Pohár mládeže SsZK 3. kolo 29 Apr 2017

Stella Bytčanek, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé -37 kg, 1. miesto
Marcel Beňo, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí -26 kg, 3. miesto
Matej Gír, kumite, starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci -35 kg, 3. miesto

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »