Výsledky

počet záznamov: 103
Trenčín - Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo 16 Feb 2020

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -40 kg pokročilí, 1. miesto
Alex Greguš, agility, chlapci 11 rokov, 1. miesto
Maťka Beňová, agility, dievčatá 8 rokov, 1. miesto
Maťka Beňová, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg pokročilé, 3. miesto
Majka Suchoňová, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov +37 kg pokročilé, 5. miesto

Tvrdošín - Trstenský pohár, Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov, Pohár mládeže SsZK 1. kolo 10 Nov 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -40 kg, 1. miesto
Jakub Labuda, kumite, kadeti 14-15 rokov +70 kg, 2. miesto

Poprad - Majstrovstvá Slovenska 11 May 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg začiatočníci, 1. miesto
Majka Suchoňová, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov +37 kg začiatočníčky, 3. miesto
Maťka Beňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov -24 kg, 5. miesto

Žilina – Grand Prix Žilina, Majstrovstvá SsZK detí a žiakov, Pohár mládeže SsZK 3. kolo 27 Apr 2019

Simon Kozák, kumite, chlapci 6-7 rokov -30 kg, 1. miesto
Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg začiatočníci, 2. miesto
Majka Suchoňová, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov +37 kg začiatočníčky, 3. miesto
Marcel Beňo, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg pokročilí, 3. miesto

Stará Ľubovňa - Slovenský pohár detí a žiakov 3. kolo 13 Apr 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg začiatočníci, 1. miesto
Maťka Beňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov -24 kg, 2. miesto
Majka Suchoňová, kumite, mladšie žiačky 8-9 rokov +37 kg začiatočníčky, 5. miesto

Myjava - Slovenský pohár detí a žiakov 2. kolo 23 Mar 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg začiatočníci, 1. miesto
Maťka Beňová, agility, dievčatá 7 rokov, 2. miesto

Trenčín - Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo 16 Feb 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg začiatočníci, 1. miesto
Maťka Beňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov -24 kg, 1. miesto
Alex Greguš, agility, chlapci 10 rokov, 2. miesto
Maťka Beňová, agility, dievčatá 7 rokov, 2. miesto
Majka Suchoňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov +28 kg, 3. miesto

Dolný Kubín - Oravský pohár 02 Feb 2019

Alex Greguš, kumite, starší žiaci 10-11 rokov -35 kg, 2. miesto
Maťka Beňová, kumite, dievčatá 6-7 rokov -24 kg, 2. miesto

Tvrdošín - Trstenský pohár, Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov, Pohár mládeže SsZK 1. kolo 10 Nov 2018

Samuel Lettrich, kumite, kadeti 14-15 rokov +70 kg, 2. miesto
Jakub Labuda, kumite, mladší kadeti 12-13 rokov +55 kg, 3. miesto

Košice - Majstrovstvá Slovenska 19 May 2018

Alex Greguš, kumite, mladší žiaci 8-9 rokov -30 kg začiatočníci, 2. miesto

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »