akcie
Opäť úspešní v Komárne
08 Mar 2015
akcie_obrazok

V športovej hale v Komárne sa konalo 2. kolo Slovenského pohára mládeže v karate. Opäť nechýbali ani pretekári nášho oddielu.

Tak ako na predchádzajúcej súťaži v Bratislave, aj tu si naši sokolisti zmerali sily v dvoch disciplínach. Kumite a pomerne novej disciplíne karate agility.

Jedinú zlatú medailu pre Sokol vybojovala Stellka Bytčanek v kategórii kumite dievčatá do 24 kg. Darilo sa aj v disciplíne karate agility, kde Marek Hruška v kategórii 10 ročných a Jakub Behančin v kategórii 9 ročných dosiahli krásne 3. miesta. Výborne sa darilo Mariánovi Cigánikovi, ktorý si domov priniesol až dve strieborné medaile. Jednu v kategórii karate agility 7 ročný chlapci a druhú vybojoval v kategórii kumite chlapci nad 30 kg.

Na tomto turnaji sokolisti ukázali, že sú nielen bojovní, ale aj obratní a rýchli. Vďaka tomu získali pre oddiel až päť cenných kovov. K dosiahnutým výsledkom všetkým našim pretekárom srdečne blahoželáme.